Śmierć nie oznacza,że wszystko się skończyło,bo to nadal trwa...Wiem że
jesteście, tylko nie mogę Was zobaczyć..Nie mam z Wami kontaktu,ale czuję
Waszą obecność KAŻDEGO DNIA...PŁOMYCZKI**
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
zapalam światełka pamieci kochani {*}{*}
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
.....Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną wspomnienia są trwale i nigdy
nie zasną.....[']..[']..KOCHAMY WAS...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę Mieczysławie...Zostawiamy modlitwę...Odpoczywajcie w
pokoju......Czuwajcie nad nami...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę Paulinko...Zostawiamy modlitwę...Odpoczywajcie w pokoju......Czuwajcie
nad nami...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Wciąż pamiętamy wciąż kochamy, w sercu przytulamy;
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - dla Ciebie Aniele światełko pamięci zapalam
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Wam drzewa szumią wiersze,
a wiatr leciutko do snu kołysze,
potęgą uczuć wzlatujcie w przestrzeń
i odpoczywajcie wtuleni w ciszę..śpijcie spokojnie..[*]..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie płaczcie, jestem białym śniegiem, co pada dziś w nocy, nie płaczcie,
będę pachnącym deszczem co trawę przed domem zrosi, spójrzcie przez okno,
tam wszędzie Jestem Ja...Ja nie odszedłem...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Śpijcie
spokojnie Kochani.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Dlaczego los jest taki okrutny i zabiera nam to co bardzo kochamy?
Najjaśniejsze światełko na dziś .
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni... Gdy Oni z nami przez życie szli... Ich
ciepłe dłonie ciało nam grzało A dobre słowa serce radowało.Niech takie
wspomnienie zawsze jest z nami.Swiatełko dla Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.