Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Bogdan Blajsz
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..(*)
Tata H.K.M.A Blajsz (pamiętajmy.com)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...jak trudno żyć bez was aniołeczki :"(!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Niech anioły prowadzą cię powoli,drogą prostą.
Niech na skrzydłach cię unoszą wysoko,na sam szczyt,gdzie miłość i
szczęście....[[**]]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Dobranoc Kochani...[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Tak nam żle,Paulinko,Mietku..tak nam żle Kochani...moje wieczorne światełko
pamięci....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma dotkliwszej dla nas boleści...niżli wspomnienia szczęśliwych dni z
Tymi którzy ....odeszli.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma dotkliwszej dla nas boleści...niżli wspomnienia szczęśliwych dni z
Tymi którzy ....odeszli.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Was Kochani [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was kochani dużo ślicznych niebiańskich światełek ślę do nieba ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy o Was nie zapomnimy, zawsze w sercach będziemy Was nosić....a Boga o
opiekę nad Wami Aniołki będziemy prosić...
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot
Będę czekać zawsze
Pod drzewem miłości
W żalu i bezsilności
Na jakąś wieść od ciebie
Może mi ją wiatr przyniesie
Błądzący po lesie,
Może sen...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"(
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Życie bez Ciebie tak bardzo boli Mieczysławie i Paulinko... ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Może mnie widzisz, może mnie słyszysz i może dotykasz...Wiem ,ze jesteś...
istniejesz... W Moim życiu,moich snach , moim sercu...♥ ISTNIEJESZ ♥
Modlitwa i światełko Pamięci[♥][♥][♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.