Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
MIECZYSŁAWIE* PAULINKO*
Świat bez Was taki mały,,, wielkości serca naszego,,,
Zgłoś SPAM
Halina
Choć coraz trudniej marzyć nocami przy księżycu choć wciąż tak dużo
smutku wciąż mało życia w życiu To jednak coś nam mówi, że są tuż,
tuż nad nami: nadzieja, wiara, miłość i dziś je tylko mamy
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"(
! Czuwajcie szczególnie dziś ...!!
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękny płomyczek niech zawsze płonie dla Was...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥*Światełko i modlitwę ofiarujemy *♥*
Andrzej Fugiel
...Odchodzimy w ciszy
w przeszłość, zapomnienia
kto nas wspomni, kto o nas zapyta? ....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo...za Waszą obecnością, za Waszym uśmiechem, za Waszym
spojrzeniem, za słowami...samotni, zagubieni i pełni wątpliwości jak
wytrzymać to wszystko....
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie, napawa
smutkiem, rozpaczą, goryczą....Jest tylko cudownym wspomnieniem....KOCHANI...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli
do Niebios bram...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie i Paulinko tysiące światełek niech lecą do nieba dla Was
kochane Aniołki ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcela siostra Seby i córka Grażyny
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisane są
chwile, które świat dla nas zatrzymał.Wrażenia,przeżycia,tęsknoty.Tam
przebywamy z Tymi,o których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Czas wypełniony miłością minął, usta zamilkły, uśmiech zgasł w oku łza
się kręci ... Kochani Paulinko i Mieczysławie...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-aniołeczki nasza pamięć ..:*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.