A ból nie mija zatapia się w nas,rodzicach przepełniając smutkiem
najgłępszym z możliwych-wiecznym.Światełko pamięci połączone z
modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Utulone snem wieczystym Spoczywają tu w ciszy Serca z Serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie.Żyć trzeba dalej choć tak trudno... NIECH PŁONIE
ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI [[**]]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJCIE SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko Pamięci aniołeczki kochane ...:*:*!!.. Smutno ..!
Zgłoś SPAM
Halina
Gdy Was nie ma,pustka.. smutek.. i żal.. Nic nie wygląda tak samo.. jest
szare, zimne i złe.. Otulam się wspomnieniami.. Niech one ogrzeją
mnie...~~~~**~~~~
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko wraz z modlitwą na ponury i smutny czwartek zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Zamknąć oczy nie myśleć, uciekać przed smutkami, zamknąć oczy nie
cierpieć, schować się między snami, zamknąć oczy nie tęsknić,
odpłynąć z Aniołami...już nic nie będzie takie samo....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami razem i wszędzie...żal serca ściska z całej
mocy...tęsknota...czemu naszego bólu nic i nikt nie może ukoić?
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Modlitwę i jaśniutkie światełko zostawiam....[*] [*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...i tak codziennie w każdym miesiącu,wspomnienia bólem nas przeszywają.Jak
się pogodzić z Twoim odejściem,gdy w sercach bliskich miłość
zostaje.Światełko pamięci połączone z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Jesteście Taką Godziną Która Już Nie Wróci Stosem Listów Pożółkłych
w Głębinie Szuflady Zapomnianym Uśmiechem Który Bardzo Smuci I wspomnieniem
Na Które Nie Ma Żadnej Rady..(*)..
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
MAMA śp.Łukasza Młot
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
NIECH DOBRY BÓG, ZAPROWADZI WAS ANIOŁKI DO KRÓLESTWA SWEGO...
<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>(*)<*>
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
W TYM SERDUCHU BĘDZIECIE ŻYĆ DO KOŃCA NASZYCH DNI ___ANIOŁECZKU____ TYLKO
MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS.MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
[*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.