Nic już nie jest takie jak kiedyś...!!...Ból i smutek zawładnął duszę i
serce. Czy będzie Nam dane zobaczyć Was choć na małą chwilkę...kochamy
,tęsknimy,pamiętamy...!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Zgłoś SPAM
ERodzice Krzysia Rzepeckiego
Tymczasem ...rozstaliście się z nami...lecz nigdy z naszymi sercami i
myślami...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień; .....KOCHANI....
Zgłoś SPAM
mamaAni Judy Jaciuk
Kochani już nigdy nie będzie tak jak było .Tęsknota ,smutek i łzy to co po
Was mamy i miłość ,którą niesiemy do nieba ...
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Rozsypujemy się, kawałek po kawałku, dławi nas strach, ile jeszcze jesteśmy
w stanie udźwignąć .
Zapalamy światełka za dni naszej nieobecności. Dziękujemy za pamięć o
naszej Zuzi.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥♥
„Nie umierają wspomnienia
Umiera tylko czas
Nie umierają marzenia
Umiera tylko świat ....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym
wzrokiem,pełnym wspomnień.Nawet cisza bez Ciebie boli....Światełko dla p
Mieczysława i Paulinki
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko dla Was Kochani [*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Kiedyś wszystko było słońcem i radością
Tak soczystą jak wiosenna zieleń drzewa
Życie było jak łuk tęczy kolorowe
Dziś wspomnienia tamtej tęczy deszcz zalewa
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą
gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą
obecność można poczuć... ♥Aniołeczki ♥Tęsknimy ♥!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.