...Umarli umierają dopiero wtedy, gdy przestaniemy o nich myśleć...Pamięć o
nich przywraca im życie...
Zgłoś SPAM
żona i mama
…Nic miłości nie pokona – trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić… Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć…
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..Nasza pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚPIJ ANIOŁKU SNEM SZCZĘŚLIWYM,
A GDY DOPEŁNI SIĘ NASZE ŻYCIE,
PRZYJDZIEMY DO CIEBIE...
JUŻ NA CAŁE WIECZNE ŻYCIE...
TYMCZASEM..TĘSKNIMY ZA WAMI
I TAK BARDZO WAS KOCHAMY....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak blisko,a Ciebie nie ma.Wszystkie marzenia zozwiał wiatr.Gdzieś blisko
nieba,blisko cienia.Odszedł wraz z Tobą cały świat.Smutne swiatełko dla Was
kochani
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Nic już całą ziemię śnieżnym pyłem otuliła ... dobranoc Kochani,
śpijcie spokojnie w Bogu
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne płomyczki niech zawsze płoną dla Was...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście- takie były wyroki Boskie, ale gdy patrzymy w głąb naszych serc
to Wy Jesteście - na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥MIECZYSŁAWIE* PAULINKO♥
„...Po słonecznej stronie dnia
żyją tylko słowa dwa:
ty i ja, to ty i ja....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko w strasznie mrożną niedzielę.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Niech otula Was ciepło pięknych chwil Niech Wasze życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza Was ciepło i piękno Anielskich serc (*)
Zgłoś SPAM
MAMA śp ŁUKASZA MŁOT
Odeszli od nas lecz ciągle są z nami. Ogrzejmy więc nasze serca ciepłymi
wspomnieniami.Mijają lata,miesiące,doby lecz nie minie ból po stracie
bliskiej osoby.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was kochani światełko zapalam na niedzielę .
Zgłoś SPAM
mama ANI O pamietajmy.com
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Bo to co miało sens odeszło razem z Wami .. i zgasło słońce, kiedy jeszcze
był dzień [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TĘSKNOTY NIGDY SIĘ NIE WYZBĘDZIEMY......POWRACA CO DZIEŃ Z CHWILĄ
PRZEBUDZENIA, A KOŃCZY WRAZ Z ZAŚNIĘCIEM.....I TAK BĘDZIE DO KOŃCA NASZYCH
DNI:-( MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.