Już na zawsze będziesz w sercu mym.Będziesz gwiazdą na mym niebie.Każda
myśl i każdy szept Wszystko przypomina Ciebie.Światełko jaśniutkie dla Was
Kochani (**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Był taki ktoś, kogo nie zastąpi nikt...]Żyłeś krótko choć żyć
chciałeś Bóg Cię wezwał iść musiałeś.Boże,Miłosierny Panie,daj duszom
miejsce w niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.[*]
Zgłoś SPAM
JOLA-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA WASZEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)pamiętajmy
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie wielką nadzieją.Światełko i modlitwę
zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Tyle nieposkładanych myśli... Tyle łez, Spływających po policzku, Niby to
niewiele, prawie nic... ... Lecz to wszystko co mam dziś ...P. MIECZYSŁAWIE
PAULINKO * *
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Każdy dzień to dzień smutku
dzień wspomnień,dzień żalu
dzień tęsknoty,dzień bólu
wspomnienia powrócą one
zostaną w mej pamięci
na zawsze...na wieki...do końca... ANIOŁKI
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥...PAULINKO. MIECZYSŁAWIE ŚPIJCIE SNEM WIECZNYM U
BOKU NASZEGO PANA...GDZIE JEGO MIŁOŚĆ NA WIEKI WAM DANA...((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Choć Was nie ma wśród nas,jesteście łezką w oku, jasno świecącą
gwiazdą nocą, barwną tęczą po burzy, nie można dotknąć, ale Waszą
obecność można poczuć... ♥Aniołeczki kochane♥Tęsknimy ♥!
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wyciągam do Ciebie dłonie.A wnich obolałe serce moje,abyś poczuł jak
tęsknię w tej chwili.Jak pragnę abyśmy razem byli.Światełko dla
Mieczysława i Paulinki
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamięć jest dłuższa niż życie...światełko dla Was Panie Mieczysławie i
Paulinko...
Zgłoś SPAM
SIOSTRA ZUZI ZIEMBY
Śpijcie spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzerpeckiego
Kiedyś się wszyscy Tam spotkamy, będziemy pięknymi Aniołami i znów wszyscy
razem staniemy tylko już....w niebiańskim orszaku....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Odeszłeś tak szybko,a tyle chciałam Ci dać.Odeszłeś tak szybko,a z Twym
odejściem przyszedł płacz.Odeszłeś szybko została po Tobie pustka w
sercu,cierpienie i żal.Świetełko dla Mieczysława i Paulinki
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
I cóż pozostało,
kiedy pęka serce?
Łez cichych
się wstydzić nie trzeba.
Gdy w uszach dudni
pytanie\" DLACZEGO ? \"
ich dusze jak ptaki
wzlatują do nieba... [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.