KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372859
Zapalone ponad rok temu
mama śpŁukasza Młot kupamięci pl
Łzy zawsze mają słony smak Kiedy płacze serce Łzy zawsze mają gorzki smak Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne piątkowe światełko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć ...aniołeczki kochane tęsknimy strasznie :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*Światełko i modlitwę ofiarujemy *♥* *♥* „Siedzimy przy stole milczenia. Gasną nam gesty i twarze, tylko oczy tlą się jeszcze.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZOSTAWILIŚCIE TYCH CO WAS KOCHALI..A W ICH SERCACH RANY...NIC JUŻ NIE BĘDIE JAK BYŁO...Z WASZYM ODEJŚCIEM SZCZĘŚCIE SIĘ SKOŃCZYŁO....PANIE PRZYJMIJ TE DUSZYCZKI DO SWOJEJ ŚWIATŁOŚCI...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.
Zgłoś SPAM
żona i mama
Pod powiekami łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercu Wasz obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
"Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż śmierć."JP II POKÓJ WASZYM ANIELSKIM DUSZOM...[[*][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Nie miożna się pogodzić, że pozostała już tylko pamięc, tylko pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dotyk..   „Przy  zamkniętych  powiekach  Twoje słowa są pełne miłości i nadziei A ołowiany zegar życia  Przygniata mi to  szczęście  ...."Tęsknimy za Wami,,,
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Tak szybko odeszliście na wieczny czas a smutek ,tęsknota i wielki żal pozostały w nas .Śliczne światełko dla Was kochani ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wciąż pamiętamy, wciąż kochamy- w sercu przytulamy;......swiatełko dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy...w żalu i bezsilności na jakąś wieść od Was, może ją wiatr przyniesie błądzący po lesie, że Jesteście niedaleko....Paulinko i Mietku
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1574   1575   1576   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012