Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne piątkowe światełko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć ...aniołeczki kochane
tęsknimy strasznie :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*Światełko i modlitwę ofiarujemy *♥*
*♥*
„Siedzimy przy stole milczenia.
Gasną nam gesty i twarze,
tylko oczy tlą się jeszcze.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZOSTAWILIŚCIE TYCH CO WAS KOCHALI..A W ICH SERCACH RANY...NIC JUŻ NIE BĘDIE
JAK BYŁO...Z WASZYM ODEJŚCIEM SZCZĘŚCIE SIĘ SKOŃCZYŁO....PANIE PRZYJMIJ
TE DUSZYCZKI DO SWOJEJ ŚWIATŁOŚCI...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas
złączy.
Zgłoś SPAM
żona i mama
Pod powiekami łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
"Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż
śmierć."JP II POKÓJ WASZYM ANIELSKIM DUSZOM...[[*][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Nie miożna się pogodzić, że pozostała już tylko pamięc, tylko pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Dotyk..
„Przy zamkniętych powiekach
Twoje słowa są pełne miłości i nadziei
A ołowiany zegar życia
Przygniata mi to szczęście
...."Tęsknimy za Wami,,,
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Tak szybko odeszliście na wieczny czas a smutek ,tęsknota i wielki żal
pozostały w nas .Śliczne światełko dla Was kochani ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wciąż pamiętamy, wciąż kochamy- w sercu przytulamy;......swiatełko dla
Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy...w żalu i bezsilności na jakąś wieść od Was, może ją wiatr
przyniesie błądzący po lesie, że Jesteście niedaleko....Paulinko i Mietku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.