KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373037
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i zawsze będziemy pamiętac..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SZYBKO MIJAJĄ SZCZĘŚLIWE DNI,MIŁE LATA,POTEM SIĘ O WAS TYLKO ŚNI,MYŚLI DO WAS WRACAJĄ,I NIEJEDNA ŁZA W OKU BŁYŚNIE,A SERCE Z BÓLU ŁKA,UTULONE SNEM WIECZYSTYM SPOCZYWAJĄ TU W CISZY...[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
" Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz".. ♥ aniołeczki tak nam ciężko bez Was ♥..:"(!
Zgłoś SPAM
HALINA
Bez WAS, już życie, to tylko pusta wędrówka, bez nadziei i wiary na polepszenie jutra. ღღ**ღღ**ღღ**ღღ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...ღღ**ღღ**ღღ**ღღ NIECH BÓG OTOCZY WAS SWOJĄ MIŁOŚCIĄ....ღღ**ღღ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na dobranoc Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełek tysiące niech lecą do nieba dla Was kochane Aniołki ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów wspomnienia powracają i nie można spać pół nocy, każą patrzeć na Wasze zdjęcia, serca ściskają z całej mocy, i pojawia się pytanie nie ma na nie odpowiedzi...czemu musieli nas opuścić???
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie jest pełne niesprawiedliwości,a Twoja śmierć jest największą niesprawiedliwością ... Niech Pan Bóg swą miłością otacza Cię na wieki(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci pl
Chociaż serce się smuci co minęło nie powróci. Choć się życie ciągle zmienia, nie zmieniają się wspomnienia PAMIĘTAM (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE... I CHOĆ ICH OBRAZ NIERAZ ZAMGLONY...TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY.....
Zgłoś SPAM
Halina
Śpij serce moje - dla ciebie świt złoty raz tylko zabłysł i wnet zgasł w pomroku, i nie zostawił nic, oprócz tęsknoty......♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~♥ ~ ♥ /K.Przerwa-Tetmajer/
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA..!.:*:*Kochani ..
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
I TYLKO ŁZY SIĘ DO OCZU CISNĄ I SŁÓW BRAK...♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ILE ŁEZ WYLANYCH...ILE SMUTKU W NAS..ANIOŁKU ,TO NIE BYŁ TWÓJ CZAS...BY OPUSZCZAĆ NAS...ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI...A CICHY SZEPT MODLITWY,NIECH UKOI TWE SERCE..ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1565   1566   1567   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012