Ci, którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca (*) Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TERAZ JESTEŚ POWIETRZEM..PROMYKIEM SŁOŃCA NA NIEBIE..WOLNOŚCIĄ
BEZGRANICZNĄ..
ŚWIADOMOŚCIĄ JUŻ CZYSTĄ..[★] JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI I MODLITWIE[★]CIESZ
SIĘ RADOŚCIĄ ŻYCIA WIECZNEGO U BOKU PANA [★][★][★]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie staniemy z Wami twarzą w twarz, powiemy Wam jak było tu
Was brak" ;,(:*:*..Aniołeczki nasza Pamięć.. :"( !
Zgłoś SPAM
HALINA
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—JESTEŚCIE ANIOŁKI W MOJEJ MODLITWIE I PAMIĘCI...**))
⋰⋰ *¯*♥*¯*⋰⋰*¯*♥*¯*⋰⋰⋰
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
"Bóg nie myli się w przyznawaniu ludziom czasu. Każdemu daje czas do
zrobienia tego, co chce by zrobił."
ŚWIATEŁKA ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI (**)(**)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
zona i mama
Ile łez wylanych,tyle smutku i boleści w nas...to nie był czas by opuszczać
nas..:"(Kochamy Was:*
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Miałam blask w oczach, gdy byłeś tu obok, a teraz w nich krople, ukrywane
dłonią, każda noc, to walka i smutek, to wiara w jutro, że w końcu się
obudzę. .
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziecie między nami, w pamięci i sercach pozostaniecie;
.....KOCHANI....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy być z Wami pośród deszczu i słońca, ocierać deszczowe łzy i
patrzeć na Was bez końca....
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci. pl
Śmierć zabrała wszystko: Serce, sny i marzenia. Zabrała Was `` `` ~♥ ~
♥ ~ Na zawsze w moim sercu. ~Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają..
Zostawiam moją pamięć wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Zabrałaś radość i nadzieję, Zostawiłaś smutek i tęsknotę. Światełko
pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Co dzień jest kolejny,trudny szczyt,czasem padasz,resztką sił przepychasz
szare,puste dni,a w głowie uporczywe pytanie DLACZEGO TY DLACZEGO WŁASNIE TY
na które nie ma odpowiedzi.(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Co dzień jest kolejny,trudny szczyt,czasem padasz,resztką sił przepychasz
szare,puste dni,a w głowie uporczywe pytanie DLACZEGO TY DLACZEGO WŁASNIE TY
na które nie ma odpowiedzi.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.