KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373357
Zapalone ponad rok temu
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tylko bolesna tęsknota,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze smutnym wzrokiem,pełnym wspomnień[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Takiej nam prawdy dzisiaj potrzeba, że nasze modlitwy lecą wprost do nieba...gdzie życie płynie wolniej, leniwie, gdzie Bóg ofiarował naszym bliskim życie szczęśliwe...❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)***(*)***(*)***(*)***(*) ZOSTAŁA TYLKO TA CISZA... KRZYCZĄCA NIESPEŁNIENIEM... MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [[*]] [[*] [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tysiące światełek do nieba,bo teraz tylko tego Wam potrzeba.Śpijcie spokojnie,myślami,sercem jesteśmy przy Was kochani
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście po drugiej stronie...możemy palić znicze i ofiarować Wam modlitwę, tylko tyle możemy dla Was Ukochani...pamiętajmy
Zgłoś SPAM
żona i mama
Jak wiele krzyku może kryć milczenie..."milczenie zranionych serc…w milczeniu,otulamy się wspomnieniami..[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ciężko, ciężko żyć na świecie, kiedy płacze się i szlocha.Jeszcze ciężej żyć bez kogoś, kogo się tak mocno kocha.Modlitwa i Światełko Pamięci.[♥][♥][♥] Pokój Twej Duszy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
(*)(*)(*) ♥♥ #````) #```(*) #``((*))) #``(((*)) #`: [___] ♥Nasze światełko dla Was Aniołki Kochane
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Wspomnienia - tylko one nam pozostają;.. ♥…światełko dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot kupamęci.pl
A czas płynie jakby nigdy nic, głośno liczy Twoich BLISKICH łzy.....kochani ..... Światełko pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1545   1546   1547   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012