Podobno w niebie jest lepiej,lecz ja wiem że w domu jest najlepiej. Teraz nasz
dom już nie żyje,uśmiechem tylko smutkiem,żalem,pustym echem.Z cichą
modlitwą zapalam światełko dla p Mieczysława i córki
Zgłoś SPAM
żona i mama
Śmierć bliskiej osoby bardzo boli ... nie rozumiemy, nie godzimy się z nią
... próbujemy z tym żyć ... to takie trudne ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko + modlitwa dla Was KOCHANI •♥•[[°]]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
...Serce pęka z bólu,łzy oczy zalewają, tęsknota jest coraz większa i
większa..." ROZSTANIE JEST NASZYM LOSEM SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ.
PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Niedzielne światełko naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Posłuchaj proszę mnie chcę Ci powiedzieć... że Zapomnieć Ciebie to jak
przestać żyć. Zapomnieć Ciebie znaczy nie mieć nic.Zawsze w mojej pamięci
i modlitwie.[[*]]
Zgłoś SPAM
HALINKA
_❤_ MIŁOŚĆ NIGDY NIE USTAJE _❤_ ŚWIATEŁKO ❤ MODLITWA ❤
PAMIĘĆ...❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was na dziś i za
wczoraj..:*:*:"( !
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Niech to niedzielne, poranne słońce będzie Waszym uśmiechem dla Nas, które
wschodzi na ustach....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla Was Aniołki ślę do nieba światełko i pamiętam co dnia o Was kochani
...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Jaśniutkie światełko dla WAS {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Sobotnie światełko Mieczysławie i Paulinko.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą,ze wspomnieniem zapalam światełko.Śpijcie spokojnie p
Mieczysławie-Paulinko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Znów wołam krzyczę,zapomnieć nie mogę.Och jakże to boli,jaka pustka i
smutek do serca się wkradł.W rozpaczy przeklinam cały mój świat.A Ty
spokojny leżysz tam w grobie...Z ogromem świec na grobie[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle świeci w naszych sercach, kiedyś ten
płomień do Was przyniesiemy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.