Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: oni tu byli...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Zgłoś SPAM
HALINA
Byliście chwilą która minęła...Lecz zobacz, jaka ona piękna
była...Pamięci tych co za progiem nieznanym...kochani...(((*)))(((*)))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [**]
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Tylko Bóg wie jak bardzo cierpimy, tylko On Jeden.... Bartku i Anitko
dziękuję za Waszą pamięć i światełka dla Magdzi... Paulinko dobranoc
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A przecież chcieliście żyć Kochani...jak ten motyl kolorowy, którego
skrzydła zbyt szybko przemijają....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?..Nie..Tylko Bóg wie jak bardzo
tęsknimy.:*:*!..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieczysławie, Paulinko.......światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko Pamięci dla Was KOCHANI... ((†))((†))....;Żyjecie w naszych
sercach;
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥.W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym
nie dającej się zapełnić pustki.Józef.S.Tischner.
♥...♥...♥ Z cichą modlitwą zapalam światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Kochani... najjaśniejsze światełko na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
mama Marcela Musioł siostra Sebastiana Smoczyńskiego i córka Grażyny Smoczyńskiej
...♥♥♥...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...♥♥♥...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kim Byłeś...wie tylko Bóg...i Ten kto Cię stracił...Dla świata byłeś
tylko cząstką, dla Rodziny i bliskich całym światem.Dziękuję Bogu i Tobie
za każdy sen,w którym jesteś zemną... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Tyle dni minęło, tyle marzeń
tylu ludzi przeszło tyle zdarzeń
tyle marzeń sennych się nie spełniło
tyle dobrych gwiazd ubyło”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.