(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
´❤´❤´❤´❤
Każda łza – to kronika
chwil, w których się mieści
szczęścia krótka historia...
A POTEM, zapis boleści...z MODLITWĄ ZAPALAM
ŚWIATEŁKO...((**))´❤´❤´❤´❤
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
światełka pamięci {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Smutno i głucho jest bez Was kochane Aniołki tutaj .Pamięć i modlitwa ...
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
♥*smutny wokół krajobraz
bez Was,,, ♥*
♥* ♥*
#````)
#```(*)
#``((*)))
#``(((*))
#`: [___]
♥ ♥ ♥ ♥♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadal jesteśmy razem...na poziomie zwanym miłością....ale płaczemy w
samotności za Wami w miejscu zwanym rzeczywistością....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie, gdy słońce z drugim się pieści ? Czemu
na świecie w jednej godzinie, tyle nieszczęścia i bólu mieści ? Światełko
pamięci połączone z modlitwą
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Kiedy odchodzi Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje
wyrwa, w którą się wdziera tęsknota. Pamiętam.....
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Zabrakło tej jednej osoby, tej jednej Jedynej, aby życie straciło swój sens,
płynie dalej tak jakby obok nas, jakby już nas omijało... swiatełko dla Was
kochani
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** ANIOŁKI **
BO PAMIĘĆ TO MIŁOŚĆ...
BO PAMIĘĆ TO TĘSKNOTA...
BO PAMIĘĆ TO BÓL...
BO PAMIĘĆ TO NADZIEJA...
(*) ŚPIJCIE W POKOJU WIECZNEJ RADOŚCI...ŚPIJCIE ... (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
U ciebie blask , a u nas mgła...Za Tobą kres , przed nami dal...Myślami za
Tobą płynę,A serce rwie się jak ptak,Nie wiesz nawet jak bardzo Jest Ciebie
brak...Modlitwa i światełko Pamięci. [♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.