[♥][♥][♥]Jak wiele krzyku może kryć milczenie[♥][♥][♥]Milczenie
zranionych serc [♥][♥][♥ W milczeniu,otulamy się wspomnieniami o
Was[♥][♥][♥]Śpijcie[♥][♥][♥] Zostawiamy światełko i
modlitwę[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w sercu pustka,
smutek, żal...Tak trudno śmiać się z innymi...Gdy wiem że Was nie ma
wśród nas.Modlitwa i światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Bo To co miało sens odeszło razem z Tobą...i zgasło słońce kiedy jeszcze
był dzień...Modlitwa i światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwa dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żadne słowa nie określą naszego żalu i bólu, nie pokażą bezsilności
wobec smutku, nie ma Was z nami...a może???
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** ANIOŁKI ***
I TYLKO W NASZYCH SERCACH JEST WSPOMNIEŃ KRAINA...
W NIM ZAPISANE SĄ CHWILE, KTÓRE LOS ZATRZYMAŁ ...
***** W MEJ PAMIĘCI KAŻDEGO DNIA *****
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie,ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość,że Byłeś...Modlitwa i światełko Pamięci [[*]] ]Niech
Pamięć o Tobie będzie zawsze żywa [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Obłokiem zawsze bądź...
Słońcem, które nigdy nie zachodzi...
Otulaj nas nadzieją ...
Miłością, która nie odchodzi....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Ciocia Pawełka Runge
Wspomnienia nasze, wspomnienia jasne, ciche, słoneczno-księżycowe blaski,
ulotność chwili, przerzucamy fotografie, los wyboru nie zostawił..(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!..Aniołeczki tak bardzo tęsknimy ..:*:*...Smutno..!
Zgłoś SPAM
HALINA
TAK TRUDNO POGODZI SIĘ, ŻE ODHODZI KTOŚ BLISKI, KTÓRY DLA NAS BYŁ
WSZYSTKIM... ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...[;][;]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wieczorem siedzę i patrzę w niebo,
jak uśmiech Twój kreślę linie po gwiazdach.
Pada deszcz i moknę w nadziei, że kiedyś poznam Twój uśmiech,
że poznam Twój anielski szept(♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Cieplutkie światełko na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Światełka Pamięci
posyłam do nieba wraz z modlitwą.
Panie daj naszym najbliższym
miłość i opiekę Twoją.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.