♥♥
pamiętam zawsze
Smutne oczy patrzą w dal
widzą Ciebie wszędzie
wiedzą że nigdy tak pięknie
nie będzie
straconych marzeń żal
tak bardzo żal
tak bardzo ż a l..................,,,
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
I choćby pogasły wszystkie światła, nie pozwól zasnąć Nadziei, bo w sercu
pali się płomień Miłości, którego nie zgasi żaden wiatr.. ♥ Modlitwa i
Światełko Pamięci [[*]] [[*]] [[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wieczorne światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
BĄDŻ Z NAMI ZAWSZE.BĄDŻ JAK PROMYK SŁOŃCA.BĄDŻ JAK NADZIEJA.BĄDŻ JAK
SIŁA,BĄDŻ BLISKO,BĄDŻ...Z PAMIĘCIĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
BĄDŻ Z NAMI ZAWSZE.BĄDŻ JAK PROMYK SŁOŃCA.BĄDŻ JAK NADZIEJA.BĄDŻ JAK
SIŁA,BĄDŻ BLISKO,BĄDŻ...Z PAMIĘCIĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO DLA
CIEBIE(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czas biegnie, bo los tak chce, żal i smutek dręczą nas...gdziekolwiek
jesteśmy, cokolwiek robimy zawsze pamiętamy i myślimy o Was Kochani.❤.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot kupamięci.pl
Jak to jest możliwe,
że nasz świat
zastygł
wśród Waszych fotografii ?..Kochani ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym
świecie, bo jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie
umiera..."
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
HALINA
[;] NADZIEJA, ŻE KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY [;]JEST UKOJENIEM TĘSKNOTY ZA WAMI
ANIOŁKI...[;][;]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
...Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kolejna smutna niedziela bez Was. Pamiętamy każdego dnia . Pozdrawiamy Asia ,
Waldek i Julia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.