Pustka, bo Was obok nie ma, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko
żyć...i tylko marzymy o tym, by mieć Was blisko Aniołki...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Bez Was słońce dla nas umarło, nie czujemy radości kwiatów, wciąż
wypatrujemy Was w Nieba błękicie, szukamy w kwileniu ptaków...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Ty w ogrodach niebiańskich teraz jesteś,ja na ziemi wśród szarości moich
dni. Spraw, by uśmiech zapanował na mej twarzy,spraw by nigdy nie płynęły
gorzkie łzy.Światełko pamięci połączone z modlitwą(*)
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
♥*♥
pamiętam zawsze
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Pamiętamy Mieczysławie i Paulinko.
Z całego serca pozdrawiamy Twoich bliskich na cały nadchodzący Wielki
Tydzień.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie
odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
''BÓG ZABIERA CZŁOWIEKA WTEDY GDY WIDZI ŻE ZASŁUŻYŁ NA
NIEBO''ŚWIATELKO I MODLITWE ZOSTAWIAM....ŚPIJCIE SPOKOJNIE.......
MIETKU I PAULINKO
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°) Aniołki (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,
marzenia uskrzydlają chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W sercu zawsze jesteś.Jesteś jak wiatr.Jesteś jak dzień z nocą
połączony.Tylko nasz los jest bardzo smutny.Mamy marzenia w sercu,że kiedyś
Was spotkamy i z tą nadzieją z tym bólem na ten czas czekamy
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥ ♥
Zgłoś SPAM
HALINA
Dopóki nosisz kogoś w sercu...nie stracisz go nigdy....❀❤❀
ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿڿڰۣ❀❤❀ ŚWIATEŁKA NA
WIELKI PONIEDZIAŁEK...❤❤
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce,
skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie?
Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...?
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
Dobranoc ~~♥~~♥~~ .”...Miałaś nie płakać, miałaś być twarda Co z
Tobą jest Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić Zapomnieć mnie
Miałaś nie płakać, świat poukładać Żeby miał sens Łatwo mówi się -
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła.
Tylko wspomnienia krzyczą.Światełka pamięci niech płoną…Niech pamięć o
Tobie wiecznie trwa...[♥][♥][♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.