BOG TULI CIĘ DO SWEGO SERCA A NAM TU ZOSTAŁY TYLKO WSPOMNIENIA. (*)(*)(*)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWY ZOTAWIAM ...ŚPIJCIE W SPOKOJU PAULINKO I
MIECZYSŁAWIE
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
^^^***♥♥
W co wierzymy
We wszystko
czego nie widzimy
we wszystko
o czym śnimy......,,,
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nigdy nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie...dlaczego to
co piękne szybko przemija? Kochani pamiętamy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO Z MODLITWA DLA WAS KOCHANI... ((†))...((†))
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
JEST WIATR ,CO W OCZY WIEJE.
JEST DESZCZ ,CO ZMYWA ŁZY.
JEST SŁOŃCE ,KTÓRE GRZEJE .
JEST BÓL, TĘSKNOTA I ŁZY...ZA WAMI.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Stoję przy płonącym zniczu jak przy Tobie.Skrawek
muru,tablica,kwiaty,ogień...znam Twój uśmiech.głos spojrzenie..Taka
tęsknota,żal,taka pustka. Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko najjaśniejsze dla Was Kochani (*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Można odejść na zawsze,by stale być blisko.... Nie mówie żegnaj a do
zobaczenia [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was......Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt ... I ten sam ... obcy
czas, puste dni ...Gdy Ci zabiera kogoś czas rozpaczą sięgasz gwiazd
Zgłoś SPAM
HALINA
***""***ŚWIATEŁKA NA WIELKI WTOREK I MOJA MODLITWA***""***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.