Wielkanoc i w sercach nadzieja, ze Nasi Bliscy patrzą na nas z
nieba...spokojnych i zdrowych Świąt, dużo siły dla całej Aniołkowej
Rodziny- sercem i myślami razem Gosia i Jacek ❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Wielką Sobotę dla Was. A Waszym bliskim niech Zmartwychwstały
Chrystus doda sił, aby wytrwali w wierze w spotkanie z Wami w niebie.
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
Godziny, doby,tygodnie,lata
będa przechodzić jak chmury po niebie.
A ja szczęśliwa bo wiesz kochanie
ja coraz blizej bede juz ciebie..
*Spokojnych i w miarę radosnych Świąt.. Ola i Nadia*
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Modlitwa i światełko dla Aniołków.(**)-Niech radość Wielkanocy napełni
nasze serca wiarą ,nadzieją i obfitością łask od Chrystusa
Zmartwychwstałego z serdecznymi życzeniami Marzena Paśkucka.
Zgłoś SPAM
HALINA
Gdybyście tu Byli...Choć na chwilę...ŚWIATEŁKO NA WIELKĄ SOBOTĘ..♥
♥♥ ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Ukochani
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości.
Dziękujmy za wspólne trwanie przy naszych Aniołach.Pozdrawiamy serdecznie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Dla Was Kochani,w smutny Wielki Piątek....
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Paulinko, niech ci tej świątecznej wiosny zakwitną najpiękniejsze kwiaty
Bożej miłości...dziękuję Elu, Bartku, Anito za piękne wpisy-światełka
dla Magdzi podczas mojej nieobecności
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_Światełko i modlitwę
zostawiamღ✿ღ___na Wielki Piątek
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać wspomnienia,by w
chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili pragnienia....
Światełko Pamięci zostawiam dla Was kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa w Wielki Piątek dla Was KOCHANI....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach na zawsze będzie Wasz obraz...nasza miłość niech Was otula
każdego dnia...Bądżcie z nami Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Wielkopiątkowe światełko naszej pamięci Mieczysławie i Paulinko na kolejne
smutne święta bez Was.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SĄ SERCA W KTÓRYCH ŻYJESZ- ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM WAM W TEN WIELKI
PIĄTEK-MIETKU I PAULINKO
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwę zostawiamy w Wielki Piątek dla Was Aniołki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.