KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
374104
Zapalone ponad rok temu
rodzice Rafała P.
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA WAS KOCHANI (**)
Zgłoś SPAM
mama Radka
(*)
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
♥...życie choć piękne,tak kruche jest...wystarczy jedna chwila by zgasić je...♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤ ❤WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO DLA P MIECZYSŁAWA I PAULINKI ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO...(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Paulinko ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz ♥♥♥ Aniele ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie bliskim wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju, szczęścia… Wesołych Świąt!!!
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Dziękuje serdecznie za świateczne zyczenia oraz swiatełka palone dla Naszej ukochanej córeczki Zapalam światełka pamięci {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS DO SAMEGO NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE SERDECZNIE POZDRAWIAM WASZYCH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy płyną... łzy nie wysychają nigdy... Spokojnych Świąt dla Twoich bliskich, dziękuję za pamięć o Michale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Kochani... światełko najjaśniejsze dla Was (*)(*) Waszym Bliskim życzymy spokoju i siły.
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
światełko w Wielką Sobotę. Bliskim życzę wielu łask od Zmartwychwstałego Jezusa
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Waszym bliskim życzymy zdrowych,pełnych wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM . SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1504   1505   1506   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012