♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz
♥♥♥ Paulinko ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥ z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥ my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥ wciąż żyjesz w nas, wciąż trwasz
♥♥♥ Aniele ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne,ciepłe płomyczki Wielkanocne wraz z pamięcią i modlitwą...
Dziękuje serdecznie za świateczne zyczenia oraz swiatełka palone dla Naszej
ukochanej córeczki Zapalam światełka pamięci {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS DO SAMEGO
NIEBA TAKIE WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE
SERDECZNIE POZDRAWIAM WASZYCH NAJBLIŻSZYCH I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
A łzy płyną, a łzy płyną... czy minie miesiąc czy minie rok.. łzy
płyną... łzy nie wysychają nigdy...
Spokojnych Świąt dla Twoich bliskich, dziękuję za pamięć o Michale.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Kochani... światełko najjaśniejsze dla Was (*)(*)
Waszym Bliskim życzymy spokoju i siły.
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM...♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
światełko w Wielką Sobotę. Bliskim życzę wielu łask od
Zmartwychwstałego Jezusa
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko w Wielką Sobotę. Waszym bliskim życzymy zdrowych,pełnych
wiary,nadziei i miłości Świąt Wielkanocnych.Asia , Waldek i Julia.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAM . SPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.