1 sierpnia- zapalam światełko pamięci Tobie, powstańcom warszawskim i
wszystkim młodym ludziom, którzy zginęli dla Ojczyzny.
Zgłoś SPAM
rodzice
Na zawsze w naszych sercach i pamięci...
___˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”___
Światełko Pamięci dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️✽❤️ "Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach". Zostawiam najjaśnieśniejsze światełko
wiecznej pamięci i modlitwę dla Ciebie Michałku....❤️✽❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
serdeczne światełko na niedziele
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
rodzice
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY
_ ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*” _
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐ Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei
rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć, Zostawiam
wiecznej pamięci światełko i modlitwę.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
nasze serca bija tez i dla was, aby Niebo was przyjeło i utulilo
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie lipcowe światełko Michałku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem, za biciem serca, za Wami
Kochani...tęsknimy tak bardzo
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
✴♠✴
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
w duszy zal a w sercu wieczny ślad, bo ty byłeś, jesteś i bedziesz
Zgłoś SPAM
rodzice
Przeminęło szczęście
jak baśń daleka.
Oszukały sny
i oszukało życie. _______ Światełko z modlitwą dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok.
Jest jednak coś,co się nie zmienia ,coś czego nie da się zgubić. Coś trwa,
coś zostaje…Nasza miłość i nasza pamięć.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.