Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza...tak cicho słońce
w górze lśni w błękicie...tak cicho płyną wszystkie dni bez Was Kochani...
I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą.
Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.........
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca. A Ci co zostali,
niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają .♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Babcia Kamila Wiśniewskiego
Niech ten dzień przyniesie twej duszy wielką radość w Niebie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć serca strapione i oczy we łzach, my wierzymy w to, ze kiedyś spotkamy
się jeszcze raz Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Iwony K
Zgłoś SPAM
RODZICEANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
rodzice
(♨️) _ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
przeszłośc, terazniejszośc i przyszłośc wszystko splata nasze losy dzieci
bozych, T y w tym jestes obecny
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...ujrzeć Was Kochani choćby z oddali...klepsydrę czasu
odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć
stracone lata...nie można...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.