,, Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas
puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, i
zapomnieć, że są puste miejsca przy stole..."
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy światełka...jasne światełko rozjaśnia mroki zapomnienia o Tych co
odeszli stąd, których już z nami nie ma...to dowód pamięci co tworzy schody
z ziemi do nieba...dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesa
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ..⭐❤️⭐..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Boże Miłosierny, Tym co odeszli,
Daj spokój i wieczne odpoczywanie.
A tym co zostali siły na przetrwanie
..⭐❤️⭐..
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Niech stada aniołów śpiewają ci do odpoczynku. /W.Shakespeare/
Michasiu - Pamiętam i ślę Ci do Nieba te skromne Światełka Pamięci na
dziś - przedświąteczną sobotę i za poprzednie dni ☀️ ❤️ ☀️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Przedświąteczne, sobotnie światełko [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za oknem noc, w oczach łzy, pustka w głowie i i pęknięte
serce...zostały tylko wspomnienia, nic więcej....Kochani światełko i
modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...⭐❤️⭐..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
.Choć ich płomień życia zgasł,
.To myśli o nich są zawsze w nas
Zgłoś SPAM
rodzice
Nic już nie cieszy,jest tylko tęsknota,która przytłacza.Smutno i pusto bez
Was....
Smutne przedświąteczne światełko Syneczku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Michałku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie i śnijcie anielskie sny, otulamy Was czule szalem pamięci i jasnym
światełkiem wysyłamy do nieba modlitwę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice
W sercu pusto - tylko smutek, tylko żal i wspomnień gorzki smak.
___ *•.◕.•* ___
Nasze smutne światełko dla Ciebie Synku kochany.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.