Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
503920
Zapalone ponad rok temu
Babcia Zosi Gębki
Wigilia, 24.12.2024 Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku.
Zgłoś SPAM
BABCIA Kamilka Wiśniewskiego
Wotamy dziś Jezusa w naSZYCH SERCACH i duszach Michałku, spokojnych błogosławionych świat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐⭐❄️•*```*•❄️⭐⭐ Wigilijne Smutne Światełko Pamięci Michasiu⭐⭐❄️•*```*•❄️⭐⭐ I znów puste krzesło przy stole.I znów pytanie-dlaczego? Tulę Twoich Bliskich do serca i życzę Im zdrowych,spokojnych Świąt.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Wigilijne światełko pamięci Michałku.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamiętamy Kochani, zawsze pamiętamy bo nie da się zapomnieć, choć nie ma Was z nami, nikt nie zabije wspomnień....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐ PRZEDŚWIĄTECZNE ⭐ ”˜˜”*°•._❤️_ŚWIATEŁKA ”•._⭐⚘”•*”*°•._,❤️ _ ........❤️ PAMIĘCI .......”•.__.•”⭐⚘” ❤️.⭐.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
Smutne przedświąteczne światełko Synku kochany.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami...i ta cisza: pusta, cicha, sucha, czarna...bo najcięższe jest czekanie...ta samotność ciemna i tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ⭐ ☀️ Światełko Pamięci ❤️⭐ na ostatnią niedzielę Adwentu I zarazem pierwszy dzień kalendarzowej zimy ❄️❄️
Zgłoś SPAM
rodzice
4 Niedziela Adwentu - 22 Grudzień 2024.r. - Światełko z modlitwą dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
otulam ciĘ wspomnieniem a Aniołowie w Niebie nich Cie poprowadza KU WIECZNOŚCI
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko w IV niedzielę Adwentu dla Ciebie. A nadzieja niech wstąpi w nas.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Kochani, dzisiaj wyjeżdżam, dlatego zapalam już światełka na wigilię ią święta. Bożego narodzenia. Bliskim życzę zdrowych, spokojnych Świąt Narodzenia.Będę myślami z Tobą.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   222   223   224   ...   2937   2938    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010