Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku, kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
___.(⭐—`⭐´—⭐). ❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ Słowa nie wyrażą
cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już
nie będzie takie jak było.⭐ ❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pamięć ❤️ i Światełko ☀️ do Nieba ⭐ Michasiowi
Zgłoś SPAM
rodzice
Synku kochany (_❤️_) Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla
Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❤️❄️♨️❤️ Byłeś naszego życia ozdobą a
teraz rozłączył nas Bóg z Tobą, módl się za nami do Pana w Niebie abyśmy
godni dołączyli do Ciebie. Pamiętam
Michałku.❤️❄️♨️❤️❄️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko na marcowy poniedziałek dla Ciebie Michałku.
♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia, będziemy zawsze pamiętać...a póżniej odnajdziemy
się....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
" Bez Ciebie życie może nie trwać dłużej, bez ciebie wszystko wokół
traci blask." Światełko już marcowe z modlitwą dla Ciebie Michałku
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ciesz się tym, co masz i o to dbaj. Doceniaj to co masz. Życie jest w stanie
zabrać Ci znacznie więcej... Szczęście jest kruche.... Michałku już
marcowe światełko pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Pamiętam Michałku ♨️♥️♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Im dłużej...tym bardziej wierzymy, że istnieje rzecz zwana duszą, że
energia zmienia formę lecz nadal zachowuje coś, czego nigdy nie straci...mamy
nadzieję...tylko ona nam została...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"..... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.....Światełko Pamięci
dla Was kochani..... "Można odejść na zawsze, by stale być
blisko." .....♨️♨️"
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.