☘️♨❤️♨☘️ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia,
rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój
cały świat.Na post zostawiam codzienną modlitwę,☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cichutko serce łka...tak bardzo kogoś brak...rozpada się na pół...już Was
nie ma tu...spłynęła gorzka łza...kreśli kształty Aniołów za którymi
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
──═♦♦═────═♦═─────═♦
♦═── ⭐❤️⭐❤️⭐❤️⭐ .....ŚWIATEŁKO NA ŚRODĘ
POPIELCOWĄ ♨️*♨️ ──═♦ ♦═──
Zgłoś SPAM
rodzice
:¦:-ŚRODA POPIELCOWA-:¦:- Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️ Czas
oczekiwania i Nadzieja, że kiedyś się wszyscy spotkamy z Tobą w Niebie.
Pamiętam, zostawiam modlitwę na cały wielki
post.❤️✞♨✞❤️♨️☘️⭐☘️♨️❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli nasze, to na pewno by
wypaplał jak bardzo kochamy Was...i jak bardzo tęsknimy Ukochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
W sercu pusto,tylko smutek,
tylko żal i wspomnień gorzki smak.
*•.◕.•*
Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie
pod stopamiTańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda,
że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.