Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni...Ukochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane,w których na zawsze ból zostanie Pamięcią ze
Wspomnieniem.Zostawiam modlitwę.♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Michałku...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✨️❤️✨️❤️ Światełko zapalam dla Ciebie Michasiu
❤️✨️❤️✨️
Zgłoś SPAM
rodzice
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście w inny, lepszy świat, gdzie nie ma trosk, nie liczy się
lat...kiedy nasza świeca życia wypali się do końca, powędrujemy w stronę
wiecznego słońca, do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice
;Kochać Cię było łatwo,
zapomnieć niemożliwe; - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szeptem tuląc piękno wspomnień zapadamy w ciszę...Śpijcie spokojnie
Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ☘️ Na pierwszą majową niedzielę ☘️ Światełko Pamięci
❤️ do Nieba Ci ślę ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Światełko i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
gdyby miłośc mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać , byłbyś z nami Michałku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Jak nazwać tę ciszę w alejce cmentarnej, gdy biegnę by spotkać się z
Tobą. Lecz zamiast Ciebie, skrawek ziemi czarnej co zabrał mi postać tak
drogą..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.