Nadzieja...to siła skrzydeł, która potrafi nieść nas poprzez mroki, to
czasem wszystko, co daje nam życie, choć trudno jest nam się z tym
pogodzić....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ☀️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ ❤️
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...❤️.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
;Gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca piękne
wspomnienie; - Światełko Pamięci Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Michałka. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Blask naszych zniczy oświetla Waszą drogę, ciepłe myśli ogrzewają Wasze
Dusze....na zawsze Jesteście w naszych sercach, myślach, wspomnieniach Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
To, co widzialne przemija To, co niewidzialne trwa wiecznie.
❤️.(▒)(☀️)(▒).❤️ PAMIĘTAM ❤️ Michasiu
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Światełko pamięci Michałku za wszystkie dni mojej nieobecności [*]
Dziękuję za pamięć o Karli we wszystkie dni, kiedy mnie nie było.
Zgłoś SPAM
rodzice
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było,nigdy już nie wróci..
Śpij spokojnie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Św.Stanisławie módl się za Michałka
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Św.Stanisławie módl się za Michałka
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście chwilą, tęsknotą ,którą słyszymy w każdym kroku, Jesteście
łzą wzruszenia ,która nieopacznie zakręciła się w oku...Kochani brakuje
nam Was...tęsknimy....
Zgłoś SPAM
rodzice
"Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,kiedy
zasypiam"
♨❤️♨ Światełko Pamięci Synku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.