Wspomnienia - Wasz głos,śmiech,zapach,Wasze oczy,ręce...po prostu Wy cali -
zawsze będą płonąć....a my zawsze będziemy tęsknili za tym,czego nigdy
nie będziemy mieli....
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
„Byłeś nam wszystkim – jesteś cieniem.”
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Michałku...
Zgłoś SPAM
mama Magdusi Bieleckiej
Michałku
Bądź zawsze jasnym promieniem dla tych,
co słońca mają za mało.
Bądź tam osłodą i pocieszeniem,
gdzie nic dobrego życie nie dało.
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Wystarczy nieobecność jednej,bliskiej osoby ............ aby cały
świat wydał się wyludniony"......... ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Światełko I Modlitwa Dla Ciebie ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
〖★〗ŚWIATEŁKO PAMIĘCI 〖★〗SZEPT MODLITWY..〖★〗
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
BRAT I RODZICE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie MICHAŁKU ... Twojej pamięci ...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕❤️◕═════♣☀♣═════◕❤️◕
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Byłeś przy mnie tak króciutko w najpiękniejszy życia czas lecz odszedłeś
tak cichutko ze swoją miłością wraz. Choć żal serce mi rozrywa bowiem
miłość z mojej strony była i wciąż jest prawdziwa.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Radka Szczypińskiego
Światełko pamięci dla Ciebie, Aniołku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko
marzymy o tym by mieć Was blisko....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.