Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie,lecz jedno pozostaje na zawsze...tym
jest ...wspomnienie. ( światełko na kilka dni wyjazd)
Zgłoś SPAM
rodzice
*♥* SYNECZKU KOCHANY *♥*
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rany zadane w samo serce nigdy się nie goją, a życie z taką raną jest nie
do zniesienia, dlatego wspierajcie nas Kochani... serdeczne światełko od nas
dla Was
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci dla Ciebie Aniołku.Niech dobry BÓG zawsze Cię
za rękę trzyma....... [۩]☆ [۩] ☆[۩] Spoczywaj w pokoju wiecznej
radości......[۩]☆ [۩] ☆[۩]
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
((*))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice sp.Darka Kowalczyka
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wysyłam do nieba płomyk z modlitwą...Niech Bóg swoją miłością otoczy
Cię na wieki(♥♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, KTOŚ TUTAJ BYŁ I BYŁ A POTEM NAGLE ZNIKNĄŁ I UPORCZYWIE GO NIE
MA..." ( W.SZYMBORSKA). ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE PO WSZE CZASY...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.