Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502811
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniknęliście z naszego życia jak obłoki zdmuchnięte z nieba przez wiatr, Byliście, a teraz Was nie ma, a my tęsknimy i zatapiamy się we wspomnieniach..
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
BABCIA KAMILKA WISNIEWSKIEGO
Niech Twa dusza spocznie w pokoju Nieba
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna ,ciemności Byś miał ciepło i blask jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie zmienimy tego, że Was przy nas nie ma, nie zmienimy choć tęsknimy, tęsknimy bo kochamy...dajcie nam siłę by jakoś dalej trwać...
Zgłoś SPAM
rodzice
"Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ stało się częścią naszego życia" ──═♦ ✿ ♦═── Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️❀❤️Zgasło światło, nastała ciemność, słowa zastygły w ciszy, wypaliła się świeca, zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu przeznaczenia. Światełko pamięci i codzienna modlitwa.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota - zbyt bolesne do opisania uczucie, to jest wtedy, kiedy zabierają Ci połowę serca...tęsknota - to wtedy, kiedy boli, niewyobrażalnie boli...tęsknimy tak bardzo Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ☀️ ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ ❤️ Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić...❤️.ڿڰۣڿ☀️ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   153   154   155   ...   2935   2936    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010