Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502806
Zapalone ponad rok temu
rodzice
W Święto Zesłania Ducha Świętego.♥️♨️♥️. Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapalam Ci światełko wraz z modlitwą w Święto Zesłania Ducha Świętego, nasze polskie Zielone Światki.Niech Duch Św.prowadzi Cię do radości nieba.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Jeżeli śmierć bliskich czegoś na uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością..."
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
pokoju bozego dla Duszy Twej Michałku
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
*°°•☆*°°•☆*°°•☆ „Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć.." ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie...
Zgłoś SPAM
rodzice
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Michasiu, smutne światełko w ten pochmurny dzień [*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota, słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną modlitwę...❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali? இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my znicze pamięci Wam palimy....patrzycie na nas z góry...pamiętamy, kochamy, tęsknimy
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
TĘSKNOTA-BÓL-CIERPIENIE-nie znają czasu,pozostają na zawsze. - Światełko Pamięci Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   152   153   154   ...   2935   2936    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010