Światełko i modlitwa dla Ciebie w Wielki Piątek (✬) Śpij
spokojnie.....(✬)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"A gdy mi wskażesz Boże mَoj
ostatnią drogę...w wieczność
w ramionach krzyż poniosę Twَoj
by Ci okazać, za moje życie, wdzięczność." ŚWIATEŁKO NA WIELKI
PIĄTEK dla Michałka.[*]
Pięknym motylom ucięto skrzydła. Nim wznieść się zdążyły do gwiazd.
Pozostał smutek, i ból przeraźliwy. Dlaczego stało się tak? Łzy wiatr
osuszy ból z czasem minie. Pamiętać będziemy zawsze.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Brak słów, by opisać ból.Brak sił, by go wykrzyczeć.Pozostaje wspomnienie
....Michałku kochany .
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was
Kochani
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało...Twój świat jest
tak daleki... Niech Cię Bóg,otoczy miłością na wieki...Światełka wraz z
cichą modlitwą do nieba (❤️❤️)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.