Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502903
Zapalone ponad rok temu
MAMA ANI O(**)
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Świąteczne światełko dla Was Kochani...Bliskim spokoju, nadziei i dużo siły do wspólnego czuwania nad pamięcią Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Smutne wielkanocne światełko dla Ciebie Michałku kochany . Zdrowych Wesołych Świąt Wielkanocy dla Was pani Jadziu .Niech Zmartwychwstały Jezus ukoi nasze serca pełne bólu i rozpaczy .
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W czas Wielkanocy dla Ciebie Michałku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃W PIĘKNE SŁONECZNE ŚWIĘTO, ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, ZAPALAMY ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I ZOSTAWIAMY MODLITWĘ NA ŚWIĄTECZNE DNI ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃
Zgłoś SPAM
rodzice
*♥* MICHAŁKU KOCHANY *♥*
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Świąteczne Wielkanocne Światełko Pamięci Michałku. Twoim bliskich życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkiej nocy.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wielkanocne Światełko pamięci niech nigdy nie gaśnie...[*]... Twoim bliskim życzę spokojnych ,zdrowych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ANIOŁKU MICHAŁKU. Bliskim życzę spokojnych i wesołych Świąt Wielkiej nocy
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ś IĄTECZNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA CIEBIE NIECH ZAWSZE SIĘ PALI. BLISKIM ŻYCZĘ ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... mieszka szczęście,Tam odpoczywa serce... pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Teściowa Marzenki Czubała
Wielki Piątek i Światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
swiatelko pamieci na wielki piatek Aniolku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1460   1461   1462   ...   2936   2937    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010