Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502610
Zapalone w lipcu
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam.★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tylko miłość potrafi zatrzymać czas /J.J.Rousseau/ ☀️ Światełko Pamięci ❤️ Michasiu
Zgłoś SPAM
rodzice
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.- + - Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ból w sercu ciągle taki sam, tęsknimy tak samo, kochamy tak bardzo...Aniołki Nasze czas nic nie zmienia, tylko do spotkania coraz bliżej...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie. __ Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
A jak Anioł co przy mnie trwa Jest na starcie i na mecie Pierwszy w życia alfabecie We dnie w nocy i nad ranem Jak w pacieżu A jak Amen. Światełko pamięci Michałku ♨️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   135   136   137   ...   2935   2936    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010