;Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko;...ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ...Śpij spokojnie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za Wami myśli nasze biegną, Was wypatrują nasze oczy, za Wami Kochani serca
nasze z tęsknoty chcą z piersi wyskoczyć....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ..„ Rozłąka jest naszym losem,
....spotkanie naszą nadzieją... ✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze....zostawiam Światełko Pamięci
❤️ dla Michasia
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ Jesteś wciąż, jesteś z nami W szeleście liści jesienią I w trawie
pod stopamiTańczysz w tęczy po deszczu I pachniesz poziomkami To nie prawda,
że Ciebie nie ma Jesteś wciąż , jesteś z nami❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Otaczajcie nas Swoimi pięknymi, cudownymi, ciepłymi skrzydełkami
Aniołki...potrzebujemy siły i wiary, że tak musi być...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
෴❤️❤️☀️❤️❤️෴ Ciągle Cię szukam. ale Ciebie nie ma?
Moje marzenia rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię i jest mi smutno! Bo z Tobą
odszedł mój cały świat... .... **((☀️))**...... **((☀️)) **....
Zgłoś SPAM
rodzice
NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI.-
♨❤️♨ - Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość, jaką darzyliśmy bliską nam osobę, zostaje w nas na zawsze,
dlatego tak bardzo cierpimy .Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego, otocz
szczęściem wiecznym Michałka
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
na żarnach dni zycia sdie miela w niepamieci ale miłośc zostaje Micgałku
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie można przestać za kimś tęsknić... Można tylko nauczyć się żyć z
wielką pustką w sercu... Michałku pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.