Przyszedł taki dzień, który zmienił wszystko …
Dzień, który przyniósł smutek i żal …
Życie niby toczy się dalej a Ciebie wciąż brak …
Świat stracił swój blask bez Ciebie Halina Surmacz
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..?
Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić
:"(!..Aniołeczki..!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Lusia
Dla nas pozostały po Was...tylko okruszki wspomnień,miłość najbliższych i
pamięć...odpoczywajcie w spokoju...cudne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli A słowa zbyt małe By rozpacz wypowiedzieć Zostaje tylko
milczenie Pełne gorących łez I bliskość serc... [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Być - nie znaczy tylko żyć, Być - to pozostawić coś w sercach
pamięci,wspomnieniach... :*:*..aniołeczki kochane tęsknimy okrutnie.. !
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho
ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach, W naszych najskrytszych marzeniach.((*))
Zgłoś SPAM
mama marcelka,siostra sebastana smoczyńskiego,córka grażyny smoczyńskiej
♥...światełko pamięci...♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Tysiące Światełek..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,O Panie mój,rozpal miłość moją ku Tobie,aby wśród burz,cierpień i
doświadczeń nie ustał duch mój.Widzisz jak słaba jestem.Miłość wszystko
może.,,sw.Faustyna"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
..Tęsknota, ból i cierpienie nie znają czasu .Pozostają na zawsze...:"(
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Śpij spokojnie aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie,Michałku kochany...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak bardzo tęsknimy,Jesteście dozgonnie w naszych sercach i naszej
pamięci...śpijcie spokojnie...modlitwa i piękne światełka dla Michałka...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko naszej pamięci i modlitwę zostawiamy. Pamiętamy zawsze choc nie
zawsze możemy tutaj byc.
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI (**) (**)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
...Wy w niebie na wieczność schowani,Dusze wasze fruwają gdzieś nad
nami,serca wasze pozostały NA ZAWSZE z nami...[']..[']..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.