"Nie stój płacząc nad Moim grobem, Mnie tam nie ma, Ja nie śpię....
Jestem w tysiącach wiatrów, które wieją, Jestem błyskiem słońca na
śniegu, Jestem promykiem słońca na kłosie zboża...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są takie dni, gdy wołasz o Miłość A ona milczy Są takie dni, gdy wzywasz
Nadzieję A ona nie przychodzi Są takie dni, gdy świeczkę zapalasz dla Wiary
i się pali na zawsze(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
mama ś.p.Wojciecha LIGENZA
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nadzieja... to siła skrzydeł która potrafi nieść nas poprzez mroki To
czasem wszystko, co daje nam życie choć trudno jest nam się z tym pogodzić.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie ten żył długo, kto liczne miał lata,
lecz ten, kto zrobił wiele dobrego dla świata.
A. Naruszewicz
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ewelina musioł mama Marcelka siostra Sebastiana Smoczyńskiego,córka Grażyny Smoczyńskiej
♥...semper in memoria mea...♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."Światełko Pamięci aniołki kochane
:"(!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bólu nie gasi żadne ukojenie, ból ten chowany jest skrycie,bo łez naszych
nikt nie rozumie,a dalej, dalej jest życie...♥(*)
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Twoja dusza spodobała się Bogu więc Cię zabrał do siebie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
Pamietamy zawsze choc nie zawsze mozemy tutaj byc.
Zgłoś SPAM
HALINA
((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Jak latarnia na morzu Jasny świecy płomień niech Wam świeci..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak wiele byśmy chcieli Wam dać...słowa, myśli głęboko w sercu, gdy budzi
je wiatr....zamykamy oczy...pełni nadziei...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.