,, Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych serach" Marvinku światełko na niedzielę. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿❤️✿ Tak wiele wspomnień… wiele wrażeń… W swojej wędrówce
zamknął czas. Wciąż do nich wraca myśl uparta.Choć Cię już nie ma z nami
żyjesz w nas. Światełko dla Ciebie, zawsze pamiętam.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas...żaden czas nie pomoże, nie ulży w cierpieniu, nie ukoi bólu i
tęsknoty okrutnej...jasne światełko i ciepłe myśli dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Jesteś w krainie mojego serca, ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego
dnia, Miłością jego jesteś będziesz na zawsze , oplecione pamięcią
Twojego uśmiechu , jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...to jedyne co pozostało...wspomnienia słów, co...szczęście
dają...wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną...wspomnienia są trwałe i
nigdy nie zasną....
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️ Światełko pamięci na dobranoc dla Ciebie Maryś
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W samotnym bólu dusza się skarży, wciąż wracają bolesne
wspomnienia,marzeniem jesteś......Nasza pamięć dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♣❤️♣ Wiem,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie w
miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam codzienną modlitwęi
światełka pamięci dla Ciebie, Marvinku.♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama
Inni marzą o aniołach....a ja mialam swojego w moich ramionach teraz czuwasz
nad nami tam u góry synku kochany ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️❤️Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć Pamiętam Marvinku....❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mogli sięgnąć po gwiazdki na niebie, złapać jeden promyk
słońca, chwycić wiatru lekki powiew...gdybyśmy mogli....uwierzcie
nam...zrobilibyśmy taki anielski bukiet dla Was Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.