;Nic tak nie rani,jak odłamki wspomnień; _(_❤️_)_ Nasza pamięć i
światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani, nauczcie nas wzbić się ponad wszystko, ponad nasze zwątpienie...tak
trudno bez Was żyć....nasza miłość trwa i będzie trwać...Walentynkowe
serduszka ślę do Was
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️❤️❤️ Walentynkowe światełko pamięci dla Ciebie
Maryś ❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama
Walentynkowe światełko ❤♨️❤Synku mój kochany ❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota....nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marvinku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie, bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, zostanie z nami do końca dni.
Zostawiam modlitwę i światełka. Pamietam.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Daj Im wieczny pokój Panie, swą prośbę ślemy przed Twój tron, dziś gdy
nadeszło z Nimi rozstanie opieką swoją nadal Ich chroń.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.