♨❤️♨ Ludzie nigdy nie odchodzą tak naprawdę, jeśli się o nich mówi
i o nich myśli. Ciągle żyją w naszych sercach i umysłach.Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę. PAMIĘTAM.♨❤️♨.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze jedyne pocieszenie to myśl, że z każdym dniem jesteśmy bliżej Naszych
Ukochanych Aniołków....czekanie jest takie trudne....
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨️❤️♨️ Tak nagle ucichło i tak posmutniało. Pustka niby pętla
zaciska się wokół. Tak ciężko uwierzyć, że coś już się stało. Tak
trudno zrozumieć tajemnice mroku.Spoczywaj w pokoju Marvinku.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was obok nas...chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc
otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy,
musimy trwać....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Najlepszym pamiętnikiem jest serce …
ono pamięta o tych, którzy są godni
pamięci; -----
Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie
miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie
zburzy żadna zamieć, świałko i pamięć wieczna.❤️
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i niespełnione marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy, najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból i
serce, które woła wróć.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.