❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ "Umarłych
wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci" W.
Szymborska.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i codzienną
modlitwę,pamiętam.❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie; każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech -
zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️ Światełko pamięci na dobranoc dla Ciebie Maryś ❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało; __
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po
krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie
nie sposób. Zostawiam światełka i modlitwę.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć nasza świeci Wam jak złota łuna, która między światami określa
granicę, a blask światełek niesie wspomnienie i zadumę...ważny jest każdy
pamięci płomyczek....
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synek ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Byłem kim jesteś, będziesz kim jestem módlmy się za sobie nawzajem"
( Jerzy Andrzejewski). Marvinku modlitwa na początek Wielkiego Postu. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Patrzę na płomień tlący się w
zniczu Smutek i żal się we mnie budzi Spoglądam w niebo i zadaję pytanie
Dlaczego Boże,zabierasz dobrych ludzi?.Zostawiam modlitwę.❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia....otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu....kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.