Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marvin Rugowski


* 18.05.2002

 

+ 05.08.2015

Miejsce pochówku: Cmentarz Nowofarny przy ul. Artyleryjskiej.

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (76)
Licznik odwiedzin strony
335329
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
Byłeś jesteś I będziesz na zawsze w moim sercu wspomnieniach i w mojej głowie synku ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️ Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam światełko pamięci i codzienną modlitwę.Marvinku ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w sercu...tęsknota serca rwie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marvinku,dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Babcia i Dziadek
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja,dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszych dni Marvinku.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kwiaty nadal kwitną, słońce ogrzewa ziemie, a Wy Jesteście obok chociaż Was nie widzimy, czujemy bez dotyku...Jesteście i pozostaniecie, śpijcie spokojnie, wkrótce się spotkamy...
Zgłoś SPAM
Mama
To nie był czas to nie była pora znalazłeś się synku w nieodpowiednim miejscu i porze ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   335   336   337   ...   1926   1927    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
08.02.2016