❤️♨❤️Utulone Snem Wieczystym spoczywa w ciszy Kochane Serce z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane w których na zawsze.Ból zostanie z pamięcią ze
wspomnieniem.Zostawiam modlitwę.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Myśli do Was płyną, serce rwie się jak ptak...czy wiecie Kochani jak bardzo
nam Was brak???
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❄️♣❤️♣❄️ Przeszłości cienie wśród mogił się snują, w
powrotną drogę w zaświaty szykują, tysiące światełek im drogę oświeca,
w gorących modlitwach Bogu poleca.Zawsze pamiętam.❄️♣❤️♣❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach
gasną...tęsknimy Kochani, tak bardzo, bardzo....
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ból i samotność po stracie tak bliskiej osoby niech złagodzi prawda, ze
nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich ..." Marvinku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Wspomnieniem się tylko żyje. Uśmiecha się człowiek lub smuci. Lecz to co w
życiu minęło. Niestety już nigdy nie wróci.Pamiętam Marvinku
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ❀*
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli, smutek, ból i tęsknota w
sercu zawsze taka sama...niech Bóg otacza Was nieskończoną miłością...a
światło niech Wam Kochani świeci...
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo mi Ciebie brakuje Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
✿❤️✿Tak wiele wspomnień wrażeń w swojej wędrówce zamknął czas
Wciąż do nich wraca myśl uparta Choć Cię już nie ma z nami żyjesz w
nas.Zostawiam światełka i codzienną modlitwę.✿❤️✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Brakuje nam rozmów z Wami, o wszystkim i o niczym...nawet kłótni
czasami...brakuje nam tamtych chwil...gdy Byliście z nami wszystko wokół się
śmiało, odkąd Was nie ma wszystko posmutniało...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.