❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, Marvinku.❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chwytamy Wasze dłonie w marzeniach, odczuwamy duszy ciepłe wspomnienia i
chcemy Was tak mocno przytulić...a nasze serca ku Waszym wciąż gonią...
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek I
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam na dnie serca miłość została szczera ,najlepsza, która wciąż żyje,
choć biegiem czasu już utulona ciągle tak wiele tęsknoty kryje...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci -❤☀❤- nasza pamięć dla Ciebie
Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre
myśli...Bądźcie szczęśliwi Kochani, tak bardzo za Wami tęsknimy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.