❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie....nie
słyszymy Waszego głosu, nie widzimy Was - tam, gdzie teraz Jesteście my
dopiero zmierzamy
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości;
___ Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ⭐☘️⭐ Nie żyjemy , aby umierać - ale umieramy , aby żyć
wiecznie.Ty nadal żyjesz, bo pamięć jest wieczna."Zapalam światlko
wiecznej pamięci i modlitwę Pamiętam Narvinku.⭐☘️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci,
chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w
tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa"
♨❤️♨ __ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mogąc inaczej tęsknotą Was sięgamy...bo pragnienie w nas jak wielka
potęga zapomnieć nie daje...bowiem nasze myśli wciąż przy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama
Kazde spędzone chwilę z Tobą synek to całe moje szczęśliwe życie ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostały tylko wspomnienia,które już nie wrócą,które serca ranią i tak
bardzo smucą. ____ Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Smutek jest wtedy, gdy osoby, z którymi masz wspomnienia, same stają się
wspomnieniami... Marvinku pamiętam. Światełko na słoneczną niedzielę.
R.I.P.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.