Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marvin Rugowski


* 18.05.2002

 

+ 05.08.2015

Miejsce pochówku: Cmentarz Nowofarny przy ul. Artyleryjskiej.

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (76)
Licznik odwiedzin strony
335813
Zapalone ponad rok temu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie....nie słyszymy Waszego głosu, nie widzimy Was - tam, gdzie teraz Jesteście my dopiero zmierzamy
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko naszej miłości; ___ Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ⭐☘️⭐ Nie żyjemy , aby umierać - ale umieramy , aby żyć wiecznie.Ty nadal żyjesz, bo pamięć jest wieczna."Zapalam światlko wiecznej pamięci i modlitwę Pamiętam Narvinku.⭐☘️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chrystus przydrożny...płacze nad nami i jasność od łez wokół świeci, chociaż z drzewa wyrzeżbiony, to się nad nami znów pochyla i szepce cicho w tajemnicy - spotkacie Bliskich, jeszcze chwila....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa" ♨❤️♨ __ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka. Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie mogąc inaczej tęsknotą Was sięgamy...bo pragnienie w nas jak wielka potęga zapomnieć nie daje...bowiem nasze myśli wciąż przy Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama
Kazde spędzone chwilę z Tobą synek to całe moje szczęśliwe życie ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostały tylko wspomnienia,które już nie wrócą,które serca ranią i tak bardzo smucą. ____ Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Smutek jest wtedy, gdy osoby, z którymi masz wspomnienia, same stają się wspomnieniami... Marvinku pamiętam. Światełko na słoneczną niedzielę. R.I.P.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   249   250   251   ...   1927   1928    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
08.02.2016