Tęsknimy za Wami..
Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•..
Smutne światełko i modlitwa Marvinku
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☘️❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie
słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was
przytulają...Jesteście w nich tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia ciągle powracają....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ****** Niech Dobry Bóg zawsze za rękę trzyma ****** ❤️
Tylko smutek tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień......
Nasza pamięć dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie człowieka jest jak płomień świecy... wystarczy podmuch wiatru, żeby
je zgasić...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane.
Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą
i wspomnieniem dla Marwinka.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.