❤️☘️❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wczorajsza przeszłość uderza do naszego serca jak huragan, a my nic zrobić
nie możemy, pomimo dzielnych zmagań- tego, co minęło- nie wrócimy ....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY-TĘSKNIMY-WSPOMINAMY *•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* Światełko i modlitwa
dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona ś.p. Henia Dobrońskiego
☘️⭐❤️✞❤️☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę,
Marvinku☘️⭐❤️✞❤️⭐☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie miejsce, w którym przebywacie i przytuli się do
Was byście poczuli, że kochamy, tęsknimy, myślimy o Was Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Aniołku _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze
dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szepczą wiatry wspomnienia o Was...jeszcze powietrze przesycone drżeniem,
postacie Wasze nie blakną, miłością w sercach wyryte....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.