..Najboleśniej przemija to,co chcielibyśmy żeby trwało...
Światełko Pamięci dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Teraz niebo Waszym przyjacielem, śpiew anielski czas umila, księżyc srebrem
drogę ściele...spoczywajcie w pokoju Aniołki Ukochane...a nam tęsknota
pozostała...
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie Kochani....o miłości naszej śnijcie, o tęsknocie za swą wiosną,
za przeszłością tak radosną...zazdrościmy naszym myślom, bo tylko one
mogą być blisko Was...
Zgłoś SPAM
Mama
Dzieli nas czas Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Przeminęło szczęście jak baśń daleka,oszukały sny i oszukało życie; __
Światełko Pamięci Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...smutne jest serce, gdy tęskni
do Was bez końca...światełka dla Was Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.