♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żyć to nie znaczy być, to pozostawić coś w sercach, myślach,
wspomnieniach...miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Niedzielne światełko [*] Dziękuję za pamięć o Karolu podczas mojej
nieobecności.
Zgłoś SPAM
Mama
Tęsknię Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mijają dni,miesiące,lata. My rodzice cierpimy i tęsknimy coraz bardziej.Tak
już pozostanie do końca naszych dni... Światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila bez Was rani serca ostrym cierniem rozpaczy...móc spotkać Was
Kochani w Jaśniejącej Zorzy Lepszego Świata i być razem już na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•*❤*•`Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli.
...Światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Jest taki ból, którego nic nie
ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który
nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cudowny czas, gdy Byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...tęsknimy,
a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serca....
Zgłoś SPAM
Mama❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...klepsydrę czasu odwrócić, smutek za burtę
wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć stracone lata...nie
można...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.